ISSN:2149-9225
Giriş Yap Üye Ol

7.ASOSCONGRESS


Sizleri 25-27 Ekim 2019 tarihleri arasında Ankara Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenecek olan 7. Uluslararası Asos Congress Eğitim Bilimleri Sempozyumu’na davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

7. Uluslararası Eğitim Bilimleri Sempozyumu’nda nitelik açısından akademisyenlerin çalışmalarına ve araştırmalarına en üst düzeyde katkı sağlanması, disiplinlerarası çalışma ortamı oluşturarak alanla ilgili deneyimlerin, kuramsal ve uygulamalı bilgilerin paylaşılması ve eğitim bilimleri alanındaki güncel konuların tartışılması hedeflenmektedir.

Sempozyumda kabul edilen bildirilerin özetleri, bildiri özet kitabında; bildirilerin tam metinleri tam metin kitabında İsbn’li olarak yayımlanacaktır. Ayrıca isteyen katılımcıların bildiri tam metinleri, sempozyumu destekleyen uluslararası hakemli dergilerde, hakem süreci tamamlandıktan sonra ücretsiz olarak da yayımlanabilecektir. Tüm bildiriler Sobiad veritabanında indekslenecektir.

Bütün bildiriler çift kör-hakem süreciyle değerlendirilecektir. Bildiriler İngilizce ve Türkçe olarak yazılabilir ve sunulabilir. Katılımcıların bildirilerini 15 dakikalık süre ile sözlü olarak sunmaları beklenmektedir.

Sempozyum kapsamında; Bilgisayar Öğretim Teknolojileri Eğitimi, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Eğitimi, Eğitim Bilimleri, Güzel Sanatlar Eğitimi, Ortaöğretim Fen ve Matematik Eğitimi, Özel Eğitim, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Okul Öncesi Eğitimi, Sınıf Eğitimi, Türkçe ve Sosyal Bilimler Eğitimi, Yabancı Diller Eğitimi alanlarında bildiriler kabul edilecektir.

Sempozyum bünyesinde poster sunumlara da yer verilecektir. Poster sunum hazırlama kuralları içintıklayınız.

Sempozyuma, ulusal ve uluslararası düzeyde eğitim bilimleri alanında çalışmakta olan akademisyenler, yöneticiler, eğitim uzmanları, öğretmenler, mezun öğrenciler, sivil toplum temsilcileri ve eğitim bilimlerine ilgi duyan dinleyiciler davetlidir.

Ankara’da gerçekleşecek olan 7. Uluslararası Eğitim Bilimleri Sempozyumu’nda görüşmek dileğiyle...

Önemli Tarihler

Bildiri Özeti Gönderme Başlangıç:

13.05.2019

Bildiri Özeti Gönderme Bitiş:

20.09.2019

Kabul Edilen Bildirilerin İlanı:

 27.09 2019

Sempozyum Ödeme Son Tarih:

 04.10.2019

Sergi eserlerinin gönderileceği son tarih:

15.10.2019

Sempozyum Programının İlanı:

11.10.2019

Sempozyum Başlangıç Tarihi:

25.10.2019

Sempozyum Bitiş Tarihi:

27.10.2019

Dergi Seçimi ve Tam Metin Gönderim Başlangıç Tarihi:

 11.11.2019

Dergi Seçimi ve Tam Metin Gönderim Bitiş Tarihi:

13.12.2019

Seçilen Dergilere Makale Gönderimi Bitiş Tarihi:

14.02.2019

Kesit Akademi
E-Mail Aboneliği

E-Bülten'e abone olarak güncel haberlerin mailinize gelmesini sağlayabilirsiniz

© Copyright Asos Eğitim Bilişim Danışmanlık / Akademik İletişim . Tüm Hakları Saklıdır.