Anasayfa  |  Künye   |  Haberler  |  İletişim

Hızlı Erişim


Bu Dergi DOI ve Crosscheck üyesidir


Makale Değerlendirme Ücreti


Geleneksel yayıncılardan farklı olarak, Kesit Akademisi Dergisi gibi Açık Erişim yayıncıları herhangi bir abonelik satışından gelir elde etmemektedir. Bunun yerine, tüm yazılarımızı özgürce kullanılabilir hale getiriyoruz. Diğer Açık Erişim yayıncıları gibi, Kesit Akademisi Dergisi, bir makale yayınlanmak üzere kabul edildikten sonra bir Makale İşlem Ücreti (APC) talep eder. Bu ücret, çalışmaları kabul etmenin ve bitmiş bir makaleye dönüştürmenin maliyetlerini karşılamaya yardımcı olur.

Makalelerin, Kesit Akademisi Dergisi'nde yayınlanması için yazarlar yurtiçi 240 TL, yurtdışı ise 100 USD bağışta bulunmak durumundadır. Yatırılan bağış, dijital baskı, grafik tasarım, uluslararası indekslerde makalelerin ve derginin tanıtımı, DOI numaralarının alınması ve internet alan ücreti gibi giderler için kullanılır.Unlike traditional publishers, Open Access publishers – like The Journal of Kesit Academy– do not generate revenue from selling subscriptions. Instead, we make all of our articles freely available. Like other Open Access publishers, The Journal of Kesit Academy charges an Article Processing Charge (APC) once an article is accepted for publication. This charge helps to cover the costs of taking a manuscript and turning it into a finished article.

For the articles to be published in The Journal of Kesit Academy, the authors donate 240 TL/100 USD. The deposited donation is used for expenses such as digital printing, graphic design, the introduction of articles and journal in international indexes, purchase of  DOI numbers and internet domain fee.


Gelişmiş Arama


Duyurular

  KESİT AKADEMİ IMPACT FACTOR


  Kesit Akademi Dergisi, SJIF Scientific Journal Impact Factor tarafından bilimsel kriterler çerçevesinde değerlendirilmiş ve dergimizin IMPACT FACTOR'u 2015 yılı için 4.091, 2016 yılı için 5.098 olarak hesaplanmıştır.


  6.ASOSCONGRESS

   

  Saygın Bilim İnsanları

  Sizleri 18-20 Nisan 2019 (www.asoscongress.com) tarihleri arasında Alanya Alaaddin Keykubat Üniversites ev sahipliğinde Alanya’da düzenlenecek olan 6. Uluslararası Eğitim Bilimleri Sempozyumu’na davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

  Sempozyum kapsamında; Bilgisayar Öğretim Teknolojileri Eğitimi, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Eğitimi, Eğitim Bilimleri, Güzel Sanatlar Eğitimi, Ortaöğretim Fen ve Matematik Eğitimi, Özel Eğitim, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Okul Öncesi Eğitimi, Sınıf Eğitimi, Türkçe ve Sosyal Bilimler Eğitimi, Yabancı Diller Eğitimi alanlarında bildiriler kabul edilecektir.

  Sempozyum bünyesinde Poster sunumları için oturumlara da yer verilecektir. Poster sunum hazırlama kuralları için tıklayınız.

  Sempozyuma ulusal ve uluslararası düzeyde eğitim bilimleri alanında çalışmakta olan akademisyenler, yöneticiler, eğitim uzmanları, öğretmenler, mezun öğrenciler ve sivil toplum kurum ve temsilcileri davetlidir.

  Alanya’da gerçekleşecek olan 6. Uluslararası Eğitim Bilimleri Sempozyumu’nda sizleri aramızda görmeyi bekliyoruz.

  Bildiri Özeti Gönderme Başlangıç:11. 12. 2018

  Bildiri Özeti Gönderme Bitiş: 08.03.2019

  Kabul Edilen Bildirilerin İlanı: 11.03.2019

  Sempozyum Ödeme Son Tarih: 18.03.2019

  Sempozyum Programının İlanı: 29.03.2019

  Sempozyum Başlangıç Tarihi: 18.04.2018


  EYLÜL SAYISI

  Kesit Akademi Dergisi EYLÜL 2018 sayısı için makale kabulüne başlamıştır. Adres :Fırat Üniversitesi Eğitim Fakültesi Türkçe Öğretmenliği Bölümü Elazığ & Asos Eğitim Bilişim Danışmanlık San. Tic. Ltd. Şti. / Elazığ
Telefon :05326860136 / 05433343869 Faks :
Eposta :kesitakademi@gmail.com

Web Yazılım & Programlama Han Yazılım Bilişim Hizmetleri